BALUSTRADY BALKONOWE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów z branży budowlanej i deweloperskiej, jak również wykorzystując nasze szerokie doświadczenie w konstrukcji elementów stalowych, przedstawiamy Państwu innowacyjną ofertę modułowych balustrad balkonowych; easyMOD.

ZOBACZ BROSZURĘ

CO NAS WYRÓŻNIA

Poręcze balkonowe naszej produkcji zostały stworzone w formie modułów z myślą by uprościć ich montaż do minimum. Ten wyjątkowy system nadaje się do sprawnej instalacji przez ekipy budowlane, jak również do samodzielnego montażu przez domorosłych instalatorów. Dzięki temu, że system balustrad easyMod jest oparty tylko na dwóch komponentach, cały proces ich montażu jest wyjątkowo szybki, szczególnie w porównaniu z tradycyjnymi systemami balustrad balkonowych. Rozwiązanie takie jest szczególnie poszukiwane przez dużych deweloperów, dla których sprawne i czasowe wykończenie inwestycji ma ogromne znaczenie.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Dzięki wdrożeniu autorskich rozwiązań konstrukcyjnych, balustrady easyMOD pełnią nie tylko formę zabezpieczenia balkonu czy tarasu, ale także wizualnie nadają mu wyjątkowo estetyczny i nowoczesny wygląd. Oferując szeroką paletę kolorów oraz praktycznie nieograniczone możliwości dopasowania rozmiarów balustrad balkonowych inwestor, który zdecyduje się na nasze rozwiązanie, ma możliwość w łatwy sposób zrealizować każdy swój projekt.

Nasza nowoczesna balustrada z pewnością przypadnie do gustu odbiorcom szukającym innowacyjnych rozwiązań, tym bardziej, że system easyMOD doskonale sprawdza się zarówno na zewnątrz – jako praktyczna i ozdobna barierka balkonowa lub tarasowa, jak i wewnątrz pomieszczeń.


Trwałość na lata!


Balustrady easyMod zostały wykonane z połączenia wysokiej jakości stali węglowej. Dodatkowo, aby by zapewnić im wyjątkową trwałość i odporność na warunki atmosferyczne dodatkowe zabezpieczenie stanowi warstwa farby nałożonej proszkowo. Uzyskana powłoka lakiernicza jest odporna na wszelkie działanie czynników atmosferycznych i chemicznych, korozję, promienie UV i uszkodzenia mechaniczne.


Szukasz rozwiązania dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami!


Obsługujemy klientów instytucjonalnych oraz deweloperów, oferując im szybką realizację i fachową pomoc.
Poszukując naszego systemu balustrad w celach detalicznych zapraszamy do dobrych i sprawdzonych sklepów z materiałami budowlanymi.

ZAPYTAJ O OFERTĘ