O nas

Działamy dla Twojego biznesu Nowoczesne konstrukcje PV i wiaty samochodowe.

Firma Amiston Sp. z o.o. działa na rynku od 2015 roku. Jesteśmy producentem, a nasze wieloletnie doświadczenie przy obróbce stali i produkcji gotowych metalowych wyrobów, przyczyniło się do poszerzenia Naszej oferty o solidne produkty stalowe Carporty i konstrukcje fotowoltaiczne. Na potrzeby rynku ekologicznego i energetycznego tworzymy solidne wyroby stalowe, które sprawdzą się na farmach, w firmach, jak i w zaciszu każdej posesji. Dbamy o estetykę, ekologię i ekonomię przedsięwzięcia, a ergonomiczne Carporty i konstrukcje fotowoltaiczne można zainstalować w każdym miejscu.

Zdjęcie carportu

Z nami zaprojektujesz każdą wolną przestrzeń naziemną oraz zagospodarujesz każdy teren parkingowy między innymi w takich miejscach jak przy budynkach użyteczności publicznej, biurowcach, halach i magazynach oraz na prywatnych posesjach. Umożliwiamy instalacje wszędzie tam, gdzie innych ograniczają konstrukcyjne możliwości i pomysłowość, zmaksymalizujemy i dopasujemy projekt do danego terenu.
Naszą ofertę, kierujemy do inwestorów oraz przedsiębiorstw operujących na rynku polskim i międzynarodowym.

Zdjęcie carportu

Działamy dla Twoich korzyści

Filozofią Amiston jest globalne myślenie i innowacyjność produktów. Dla nas każdy klient to nowe wyzwanie i indywidualne podejście do każdego zagadnienia i projektu. Tak jak nie ma dwóch jednakowych projektów, tak nie ma dwóch takich samych wymagań kontrahentów. Właśnie dlatego nasze oferty dopasowujemy i tworzymy na miarę Twoich potrzeb.
Jesteśmy ekspertami w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań, potrafimy zachować szybkość i terminowość realizacji zleceń. Rozwojowi naszej firmy, towarzyszy profesjonalizm i stała ekspansja w innych krajach oraz sprzedaż na rynki zagraniczne między innymi Niemcy, Francja, Norwegia i wszędzie tam, gdzie potrzebują Nas klienci

Zdjęcie carportu

Nowoczesny park maszynowy do produkcji stali

Aminston Sp. z o.o. od samego początku istnienia na rynku branży stalowej, postawił na innowację i nowoczesne technologie. Jako producent, pozwoliło to nam odnieść sukces i zaistnieć na konkurencyjnym rynku krajowym i międzynarodowym.
Historia pokazuje, że jesteśmy w stanie realizować naszą strategię efektywnie a zdobyte certyfikaty TÜV; EN 1090-1:2009+A1:2011 oraz PN-EN ISO 3834-2:2007 tylko potwierdzają wysoką jakość i obrane kierunki naszych działań. Bogate doświadczenie pozwala nam obecnie na realizację szeregu zadań z zakresu: projektowania i produkcji konstrukcji fotowoltaicznych oraz Carportów. Naszą strategią jest wsparcie dla stale rozwijającego się rynku OZE i współpraca z firmami działającymi w branży energetycznej. Koncentrujemy się na zdobywaniu nowych klientów oraz zwiększaniu satysfakcji dotychczasowych kontrahentów.

Zdjęcie carportu

Własna produkcja profili dla fotowoltaiki i Carportów

Wraz z coraz większym zapotrzebowaniem klientów na Nasze konstrukcje powiększyliśmy park maszynowy, aby przyśpieszyć dostawę zamówień. W procesie budowy każdej instalacji fotowoltaicznej najważniejszymi elementami są solidne i dobrej jakości kształtowniki stalowe. Odpowiednie kształtowniki montażowe są istotnym elementem Twojej instalacji. Specjalnie opracowany system montażowy dzięki dostosowanej perforacji pozwala każdemu kontrahentowi na precyzyjny i szybki dobór poszczególnych kształtowników oraz montaż całej konstrukcji.
Każdy z elementów przechodzi kontrolę jakości, aby Nasi Kontrahenci byli usatysfakcjonowani z naszych systemów fotowoltaicznych. Rodzaj stali jest specjalnie dopasowywany pod warunki atmosferyczne oraz gruntowe dla Carportów i profili konstrukcji PV. Zastosowanie: - Mikro instalacje - Farmy fotowoltaiczne - Carporty / Wiaty samochodowe

Zdjęcie carportu

EkoBiznes dla oszczędności Twojego biznesu

W myśl innowacyjności i postępu rynku energetycznego łączącego biznes z ekologią i naturalnym środowiskiem stworzyliśmy stabilne podstawy dla Twojego biznesu fotowoltaicznego. Uwzględniając coraz wyższe ceny energii elektrycznej, jak również coraz wyższe zapotrzebowanie na użytkowanie energii, idealnym sposobem jest właśnie montaż instalacji PV, aby wytwarzać własną energię i cieszyć się stabilnością niezależności energetycznej.
Amiston Sp. z o.o., kieruje swoją ofertę do EkoBiznesu dla rynku energetycznego i firm branżowych. Solidne konstrukcje zagwarantują podporę i wieloletnią stabilność Twojej inwestycji!

Zdjęcie carportu