Regionalny Kierownik Sprzedaży

Jeśli czujesz, że sprzedaż to Twój konik, lubisz pracę w terenie, cenisz samodzielność w działaniu oraz interesujesz się branżą fotowoltaiczną zachęcamy do aplikowania.

Jesteśmy w trakcie intensywnego rozwoju naszej firmy i rozbudowujemy obecnie m.in. zespół handlowy. Prowadzimy rekrutację na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży i zatrudnimy dwie osoby, które będą odpowiedzialne za teren województw:

Jakie doświadczenie i umiejętności będą Ci potrzebne na tym stanowisku:
  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji
  • Umiejętność zamykania sprzedaży i prowadzenia skutecznych negocjacji
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Gotowość do częstych spotkań biznesowych i pracy w terenie (np.2 dni w domu, 3 dni w terenie)
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
Dodatkowe punkty w rekrutacji otrzymasz za:
  • Znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej
  • Zmysł i wiedzę techniczną
Jakie zadania będziesz realizować:
Dlaczego warto do nas dołączyć:

Wyślij już teraz swoje CV przez formularz aplikacyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Twoja aplikacja będzie przetwarzana zgodnie z ustawą RODO.