Kontroler jakości dostaw i wyrobów metalowych

Jeśli  masz doświadczenie na podobnym stanowisku, lubisz pracę w terenie, a wyjazdy po Polsce i sporadycznie do np. Niemiec, Czech, Włoch są dla Ciebie ciekawym urozmaiceniem to znaczy, że jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu!

Jesteśmy w trakcie intensywnego rozwoju naszej firmy i rozbudowujemy obecnie poszczególne jej działy. Zatrudnimy dodatkową osobę na stanowisko Kontrolera jakości dostaw i wyrobów metalowych, który będzie realizował odbiory materiałów u naszych Klientów na terenie całej Polski oraz pomagał w tzw. próbach wyrywania w Polsce i za granicą.

Jakie zadania będziesz realizować:
  • Kontrola ilościowa i jakościowa dostaw materiałów – wyjazdy do Klientów na terenie całej Polski
  • Pomoc przy badaniu gruntu pod konstrukcję (wyjazdy na tzw. próby wyrywania: Polska, Niemcy, Czechy, Włochy)
  • Kontrola jakości na produkcji i magazynie
  • Kontrola reklamacji
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi działami firmy